معرفی وبلاگ
تبلاگ نیوز،پایگاه خبری-وبلاگی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان برای انعکاس اخبار و رویدادهای وبلاگی سامانه وبلاگ تبیان و شناسایی و معرفی وبلاگ نویسان تبیان است
صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 532300
تعداد نوشته ها : 135
تعداد نظرات : 528
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
همايش محتواي ملي در فضاي مجازي

دانشجويان، دانش پژوهان، و آنهايي كه آرزو دارند در عالم بيداري، به همه منابع ملي از درگاه واحد، دسترسي داشته باشند، به گوش:

كنسرسيوم محتواي ملي با همكاري تبيان برگزار مي‌كند:

 "همايش محتواي ملي در فضاي مجازي"

....تصورش را بكنيد صاحبان عمده محتوا ملي، همچون سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران، بنياد دايره‌المعارف اسلامي، پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران، دانشگاه تهران، دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، سازمان تبليغات اسلامي، سازمان كتابخانه‌ها، موزه‌ها و مركز اسناد آستان قدس رضوي، كتابخانه، موزه و مركز اسناد مجلس شوراي اسلامي، مركز دائره‌المعارف بزرگ اسلامي، مركز نشر دانشگاهي، مركز منطقه‌اي اطلاع رساني علوم و فناوري شيراز و صدالبته موسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان، همه و همه عزم خود را جزم كرده‌اند تا محتواي خود را به بهترين نحو ممكن، در اختيار كاربران در سطح ملي و بين المللي قرار دهند.

از افتخارات زرين ساليان اخير تبيان، همكاري در اين طرح مشاركت‌جويانه ملي است.

اينك اما كنسرسيوم محتواي ملي، درصدد است تا همايش بزرگ "محتواي ملي در فضاي مجازي" را در تاريخ چهارم بهمن ماه، برگزار نمايد.

تبيان هم به عنوان يكي از اعضاي حقوقي اين كنسرسيوم، به نوبه‌ي خود، سهمي در برپايي اين همايش دارد و لذا از خانواده بزرگ تبيان به عنوان اعضاي هميشگي اين مجموعه فرهنگي و اطلاع رساني، جهت حضور در اين همايش دعوت به عمل مي‌آيد.

كاربران عزيز چنانچه مايليد در اين همايش حضور به هم رسانيد ذيل همين مطلب آمادگي خود را اعلام كنيد تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود.

زمان: چهارشنبه، 4 بهمن 1391، ساعت: 8.30 صبح

مكان:  تهران، بزرگراه شهيد حقاني (غرب به شرق)، بعد از ايستگاه مترو، بلوار كتابخانه ملي، سازمان اسناد و كتابخانه ملي جمهوري اسلامي ايران

ملاحظه 1: از آنجا كه اين همايش در تهران برگزار مي شود، اولويت ثبت نام مخصوص كاربران تهراني است و چنانچه كاربران شهرستاني مايل به حضور در اين برنامه باشند، هزينه اياب و ذهاب و ...برعهده خودشان مي باشد.

ملاحظه 2: لطفا در صورت تمايل به شركت در همايش يادشده، نخست با نام كاربري خود در سايت وارد شويد آنگاه با شناسه خود در ذيل اين اطلاعيه، اعلام آمادگي نماييد.

ملاحظه 3: جهت اطلاع از ريز برنامه‌ها، به اين آدرس مراجعه نماييد: http://icnc.ir/index.aspx?pid=825

دسته ها : اخبار تبيان
1391/11/1 15:7
X