معرفی وبلاگ
تبلاگ نیوز،پایگاه خبری-وبلاگی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان برای انعکاس اخبار و رویدادهای وبلاگی سامانه وبلاگ تبیان و شناسایی و معرفی وبلاگ نویسان تبیان است
صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 135
تعداد نظرات : 528
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 

باقيات الصالحات

 

نمي دانم تا به حال اينگونه به وبلاگ و وبلاگنويسي نگاه كرده ايد يا نه . درست است كه مي گويند فضاي اينجا مجازي هست ، دوستي ها و دشمني ها مجازي هست ، اما برخي چيزها و كارها ، واقعيست و دقيقا شبيه به دنياي حقيقي مي باشد .

 

تا حالا با وبلاگي برخورد كرده ايد كه پيغامي در آن درج شده است بدين مضمون كه مدير اين وبلاگ دار فاني را وداع گفته است ؟ با اينكه مدير وبلاگ فوت كرده است اما وبلاگش هنوز پاي بر جاست و مي توان از مطالبش استفاده كرد .

 

بله درست است ، اينجا هم همانند دنياي حقيق مي توان اعمال و كارهاي خوبي از خود برجاي بگذاريم و هم اعمال و كارهاي خداي نكرده بد .

 

پس در اينجا هم مي توان باقيات الصالحات از خود برجاي بگذاريم . پس كار وبلاگنويسي هم يك نوع كار مقدسي است و چون كار مقدسي است بياييم از اين پس با وضو قلم را در دست بگيريم تا آنچه در قلب مان است بر قلم جاري شود . بياييم از امروز ، ديگر براي دل خودمان مطلب ننويسيم و فقط براي رضاي خدا و شادي دل امام زمان (عج) مطلب بنويسيم . بياييم از امروز ، ديگر بخاطر نداشتن بازديد خوب و كامنت گذاري خوب در وبلاگمون ، ناراحت نشويم و با شور و نشاط بيشتري كار كنيم .

 

و اين نكته را هم به ياد داشته باشيم كه :

 

اگر كسي بتواند يك نفر را هدايت كند ، همانند آن است كه يك جامعه را هدايت كرده است .

منبع


1391/4/25 12:51
X