معرفی وبلاگ
تبلاگ نیوز،پایگاه خبری-وبلاگی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان برای انعکاس اخبار و رویدادهای وبلاگی سامانه وبلاگ تبیان و شناسایی و معرفی وبلاگ نویسان تبیان است
صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 532350
تعداد نوشته ها : 135
تعداد نظرات : 528
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

شاید شما هم حرف و حدیثهایی درباره تبلاگ شنیده باشید اما نباید از حق گذشت. تبلاگ نقطه قوتهایی دارد که نمی‌توان آنها را نادیده گرفت.

در این مختصر تنها چند مورد از ویژگی‌های آن را برای شما می‌آوریم.

بقیه‌اش به عهده‌ی شما که با آن عجین هستید.

 

1- سازگاری با موتورهای جست و جو و افزایش ضریب نفوذ آن

با بهینه سازی سامانه وبلاگ تبیان و هماهنگی آن با موتورهای جست و جو و پیاده سازی الگوهایSEO  (Search Engine Optimization) وبلاگهای تبیان رتبه‌ی بالایی در موتورهای جست و جو داشته باشند.

با توجه به این که موتورهای جست و جو در بازدید وبلاگها بسیار موثر است این ویژگی به افزایش بازدیدها و محبوبیت وبلاگهای تبیان در فضای مجازی،کمک شایانی کرده است.

 2- عدم نمایش تبلیغات در صفحات وبلاگ تبیان

یکی دیگر از ویژگیهای منحصر به فرد این سامانه ،نسبت به سامانه‌های وبلاگ نویسی دیگر عدم نمایش هیچگونه تبلیغاتی در آن است. بنابر این مدیریت تمام محتوا در دست کاربر بوده و هیچ محتوای اضافی و بر خلاف میلی به نمایش در نمی‌آید.

3- معرفی وبلاگهای برتر این سامانه در سایت تبیان

به وسیله لوگوی اختصاصی طراحی شده برای وبلاگ در صفحه اصلی سایت تبیان با بیش از نیم میلیون بازدید روزانه، ویژگی منحصر به فردی برای این سامانه رقم می‌زند که فرصت تبلیغاتی بسیار بالایی برای یک وبلاگ می‌باشد.

 4- تنهاترین سامانه ایمن و پاک

سامانه وبلاگ نویسی تبیان یکی از معدود سامانه های وبلاگ نویسی با محیطی کاملا سالم و به دور از هر گونه آلودگی‌های اینترنت امروزی می‌باشد.

 5- سادگی و کاربر پسندی

یکی دیگر از ویژگیهای منحصر به فرد سامانه وبلاگ تبیان، سادگی و کاربرپسندی آن می باشد که برای وبلاگ نویسانی که در ابتدای کار می‌باشند بسیار مفید است.

6- نمایش و بروز رسانی از طریق اینترانت

یکی از امکانات منحصر به فرد تبیان، اینترانت آن است که بدون نیاز به کارت اینترنت و با شناسه و رمز رایگان می‌توان به آن دست یافت و علاوه بر بازدید بیش از ... پایگاه، می‌توان وبلاگهای تبیان را مشاهده و حتی ویرایش و به روز رسانی نمود.

 7 و 8 و 9 و...و... (شما بگویید)


X