معرفی وبلاگ
تبلاگ نیوز،پایگاه خبری-وبلاگی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان برای انعکاس اخبار و رویدادهای وبلاگی سامانه وبلاگ تبیان و شناسایی و معرفی وبلاگ نویسان تبیان است
صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 532094
تعداد نوشته ها : 135
تعداد نظرات : 528
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

با ياد خدا

سلام خدمت دوستان خوب و گل و خوش ذوق  تبلاگ نيوز!!!
عيد بزرگ مبعث رو خدمتتون تبريك عرض ميكنم و اميدوارم در اين روزهاي ماه زيباي رجب و شعيان نهايت استفاده رو ببرين تا قدم به قدم به خوبي ها نزديك تر بشين.
من هميشه رجب و شعبان رو پلي ميدونم براي رسيدن به ماه مبارك رمضان و اميدوارم در اين روزها نهايت تلاشمون رو براي پاك تر وارد شدن به ماه رمضان داشته باشيم.

و اما بحث شيرين ماه چيزي نيست جز معرفي تبلاگ نويس و تبلاگ برتر اين روزها:

وبلاگ زيبا و پرمحتواي هنر و خانواده


اين وبلاگ حاصل زحمات دوست عزيزمون خانم"مهديه حشمتي" عزيز و هنرمند مي باشد كه شما با مراجعه به اين وبلاگ با  كارهاي هنري زيبا،  عكاسيها، صنايع دستي و كليه فعاليتهايي كه خودشون انجام دادن مواجه ميشين.
 ايشون در قسمت معرفي وبلاگ خودشون رو معرفي كردند و چيزي كه باعث شد من اين وبلاگ رو به عنوان تبلاگ برتر انتخاب كنم  اولاً آپديت روزانه و فعاليت دائمي صاحب تبلاگ  بود و ثانياً اكثر مطالب تبلاگ توليدي خود صاحب وبلاگ بود. 


با یاد خدا

سلام خدمت دوستان خوب و گل و خوش ذوق  تبلاگ نیوز!!!
عید بزرگ مبعث رو خدمتتون تبریک عرض میکنم و امیدوارم در این روزهای ماه زیبای رجب و شعیان نهایت استفاده رو ببرین تا قدم به قدم به خوبی ها نزدیک تر بشین.
من همیشه رجب و شعبان رو پلی میدونم برای رسیدن به ماه مبارک رمضان و امیدوارم در این روزها نهایت تلاشمون رو برای پاک تر وارد شدن به ماه رمضان داشته باشیم.

و اما بحث شیرین ماه چیزی نیست جز معرفی تبلاگ نویس و تبلاگ برتر این روزها:

وبلاگ زیبا و پرمحتوای هنر و خانواده


این وبلاگ حاصل زحمات دوست عزیزمون خانم"مهدیه حشمتی" عزیز و هنرمند می باشد که شما با مراجعه به این وبلاگ با  کارهای هنری زیبا،  عکاسیها، صنایع دستی و کلیه فعالیتهایی که خودشون انجام دادن مواجه میشین.
 ایشون در قسمت معرفی وبلاگ خودشون رو معرفی کردند و چیزی که باعث شد من این وبلاگ رو به عنوان تبلاگ برتر انتخاب کنم  اولاً آپدیت روزانه و فعالیت دائمی صاحب تبلاگ  بود و ثانیاً اکثر مطالب تبلاگ تولیدی خود صاحب وبلاگ بود.

بعضی پست های خوب این وبلاگ :
تبلاگ برای درست کردن یه پاکت زیبابرای نامه هاتون به این پست مراجعه کنید.
ساخت پاکت و کارت نامه

تبلاگاگه دلتون میخواد با درست کردن این دسر اهالی خونه رو سورپرایز کنید. حتما این پست رو بخونید.

یک دسر خوشمزه


تبلاگاگه گرسنتونه مهدیه خانم غذاهای خوشمزه ای هم یادتون داده
آشپزیتبلاگیه قسمت جالب در وبلاگ خانم حشمتی بود که خیلی خوشم اومد ایشون یه فروشگاه کوچولو از هنرای دستی خودش در وبلاگش راه انداخته. یه سر بزنید شاید چیزی خریدید.


امیدوارم این فروشگاه پر بشه از هنرهای جورواجور مهدیه جان با مشتری های پروپاقرص.

تبلاگحتما برای عزیزانتون  تا به حال هدیه خریدید و البته اون رو کادو کردین. من  از اینکه مقداری پول صرف خریدن کاغذ کادو کنم که سریعا جلوی چشمام پاره میشه بیزارم چون احساس میکنم اسرافه و پولم هدر رفته. اما خوب هدایامون رو که نمیشه کادو نکنیم.....مهدیه خانم عزیز کار رو برای من و شما راحت کرده.
آموزش ساخت جعبه به جای  کادو کردن هدایامون
طریقه ساخت یک جعبه فانتزی
خوبیه این جعبه ها اینه که دوستتون یا یادگاری نگهشون میداره یا خودش برای هدیه دادن به عزیزانش ازش استفاده میکنه و پولمون الکی دور ریخته نشده.

من به دوست خوبمون "مهدیه حشمتی" تبریک عرض میکنم و امیدوارم هر روز شاهد کارهای هنری ایشون باشیم
و خدمت همه ی تبلاگ نویسان عرض کنم که تبلاگ های  خوب و فعال و برتربسیار زیاد هستند که ما سعی میکنیم هر ماه یکی رو به دوستان معرفی کنیم.
تبلاگتبلاگتبلاگتبلاگتبلاگ

دوستان خوبم اگه فکر میکنید وبلاگ خوبی دارید یا دوستی دارید که وبلاگ خوبی دارد در معرفی تبلاگ های برتر آینده به من کمک کنید.

تبلاگتبلاگتبلاگتبلاگتبلاگ

پی نوشت : دوست عزیز خانم حشمتی شما میتوانید از تصویر تبلاگ برتر هنر و خانواده به عنوان لوگوی وبلاگتان استفاده کنید. این لوگو قرار است مدتی در صفحه ی اصلی باشگاه کاربران قرار گیرد.

برای ورود به صفحه وبلاگ‌ها اینجا کلیک کنید

تبلاگ‌نیوز

نمایش لیست وبلاگ‌ها

راهنمای وبلاگ تبیان

در صورتی که بخواهید با مشاوره وبلاگ تماس بگیرید، اینجا کلیک کنید

برای ایجاد وبلاگ در تبیان اینجا کلیک کنید

برای دیدن لیست وبلاگ‌های خود در تبیان اینجا کلیک کنید

کاربر برتر وبلاگ شوید + جایزه

1391/3/27 16:1
X